Nei blisko Wisły

 

 

 

Jeśli Nei by przyszedł do Wisły, to oznaczało by totalną zmianę dotychczasowej sposobu zarządzania, to oznaczałoby nową jakość. Ale nic na to nei wskazuje, aby tak sie stać miało. Nei zapewne dołączy nie do Wisły Kraków tylko do grona Klaiverta, Kallona.

Działaczom brakuje wszystkiego ale najbardziej analizy. Sprowadzenia zawodnika poziomu Nei który by sie być może sprawdził w lidze i np.za 3-4mi. euro by odszedł. Wtedy moze w tych ich ciasnych rozumkach by sie otworzyło ze piłkarzy tej klasy opłaca sie sprowadzać:
raz – że zarobimy marketingowo.
dwa – renoma na krajowym rynku
trzy – wartosć sportowa drużyny
cztery – być moze sprzedaż z zyskiem.

Póki co nie rozumiem w ogóle czym miałoby być poparte marzenie o LM, skoro nic w tym kierunku nie jest robione. Na jakiej podstawie mamy w ogóle uważać że dostaniemy sie do LM, oprócz tej naiwności kibicowskiej? Smutne ale prawdziwe.

Ważne jest aby w tym roku zdobyć Mistrzostwo Polski, bo od przyszłego roku zmieniaja sie zasady awansu do LM, ma być łatwiej, mówił sie też o starcie od 3 rundy i to z drużyną niżej rozstawioną, wiec kto za rok bedzie mistrzem, moze rozdawać Karty na Polskim rynku przez nastopne kilkanaście lat…