Jarzębowski w Legii, Garguła w…?

 

 

 

Jarzębowski ma iśc do Legii podobno trzeciak juz z nim rozmawia. ciekawe czy puszcza Gargułe ale w czerwcu odejdzie za darmo wiec i Bednarz nie będzie sie spieszył zeby na sile go ściągać juz teraz. Tylko co nam po nim jak w ataku będzie znowu dziura. To jest chore. Jak mamy swietnego napastnika Brożek, to nie mamy pomocników,.

Jak przyjdzie być moze długo oczekiwany środkowy ofensywny to znowu nie będzie miał komu dogrywać i tak w kółko. miedzy czacie jeszcze inne pozycje wyskoczą i zawsze czegoś brakuje..

 

 

 

Stanie na krzesłach podczas meczu

 

 

 

Jak jestes w Kinie albo teatrze, albo w pubie na piwie to też stoisz na krześle? nie wiem być moze stoisz również przed komputerem, na poczekalni u lekarza, czy w szkole na lekcji, jeśli tak lubisz.

Ale skoro ktoś przypadkiem na stadionie zainstalował krzesełka to chyba po to żeby na nich usiąść, nad tym nie ma co dywagować.

 

 

 

Zatrzymać kadrę

 

 

 

Tak jak pisałem wcześniej taniej nas wyniesie przytrzymanie zawodników których mamy i sie sprawdzili, niż sprowadzanie po 200tyś euro piłkarzy którym trzeba i tak płacić pensje i do tego czy sie sprawdzi niema pewności. Na pewno to nie wychodzi taniej.!

Bednarz popełni wiele błędów, nie można tak być że teraz niektórzy piszą że to nie wina B., bo w końcu on firmował swoim nazwiskiem stanowisko jakie piastował, i ponosi odpowiedzialność za to co zrobił. nie może tak być że sukcesy przypisuje sie jemu (Jirsak,powiedzmy Lobo, Matusiak prawi Garguła) a porażki które miał już nie, przespanie okienka transferowego i transfery z Klubu (a tłumaczenie że nic nie mógł zrobić. To sie pytam po hu…a tam siedział jako figurant)