Europa 2008, czego zabrakło?

 

 

 

Ktoś pisał że naszym zabrakło ambicji. Ja uważam że nasi zagrali na tyle na ile umieli, i na ile pozwoliła im Barcelona.

Napewno Nasi ten mecz rozgrywali w głowach już kiedy odbyli pierwszy trening, kiedy zobaczyli te piłkarskie salony Stadionu, i wyszli z nastawieniem oby nie było kompromitacji, i nie przegrać za dużo.
To było widać po pierwszych dwóch kopnięciach piłki przez Barce że 11 naszych sie już broniło.
Do żadnego zawodnika nie można mieć pretensji, można wyróżnić delikatnie Pawełka, Diaza… i myśle kogo jeszcze.

Nie robiłbym tragedii bo przegrać z Barcą w która co roku inwestowane jest po 50-100mil EURO to nie wstyd. Onie po prostu musieli to wygrać. Cieszy mnie to że na Wiele osób razem ze mną ślepo wierzyło w Wislełke, że jest szansa na korzystny wynik, pomimo tak jak wczoraj pisałem nic za tym nie przemawiało.
Pozytyw z tego meczu jest jeden. Z Naszych piłkarzy spadła ogromna presja.. I może wreszcie Pawełek zdobędzie więcej pewności siebie

Tu nie pomógł by ani Nei, ani 2,3 Neiów po prostu różnica klas.

Jedno mnie ucieszyło, widok skrzywionej mordy Wilczka może wreście oprzytomnieje urzędas jeden..

 

 

 

Dawid z Goliatem

Jak Artmedia Petrzalka w 2005 roku tak Może Wisla Dziś oby!
chodz ciezko o nadzieje widzac co zrobiono w tym okienku transferowym albo czego nie zrobiono….

Życze Wiśle żeby jak najlepiej pokazala sie na Camp Nou, oby za szybko bramki nie stracić bo z każdą minutą będzie grało się lżej pod wzgledem presji naszym kopaczom..
Kurde co zrobić z tym wolnym czesem do meczu…

Źle się dzieje

 

 

 

Tylko że Bednarz nie wygląda na idiotę który by to tolerował i firmował własnym nazwiskiem. Jeśli by nic nie mógł zapewne już dwano podałby sie sam do dymisji!

Nie od dziś wiadomo że Kosowski był ulubieńcem Cupiała, a jego odejście w dużej mierze jest spowodowane brakiem umiejętności kalkulacji i zdrowego rozsądku – Profesjonalizmu ze strony Bendarza, na jego miejsce ściągnął slabego Lobo, opłacanego jak Gwiazde.

Sprawa z Kokosem, i ilością transferów w tym okienku prawdopodobnie spowodowała że Cupiał chce go zwolnić.

Wkurzające jest to że taką informacje drukują te chole…e pismaki w dniu meczu. Mogli zczekać z tym do jutra,przecież to niepoważne a później beda pisać w razie niepowodzenia różne głupoty a sami psują atmosfere, zamiast wspierać Mistrza Polski.