Żurawski w Larisie zamiast Krakowie

 

 

 

Wisła zyskała by nie tylko pod względem sportowym ale i marketingowym, przecież Maciek to żywa legenda Wisły, nawet jeśli nie zdobywałby goli bo myślę że taki Bogucki sporo mógłby podpatrzeć od Maćka. Żuraw czesto lubił wracać się do drugiej linni i rozgrywać, może właśnie to jest jego pozycja,takiego ofensywnego, a nie napastnika w Wiśle..

ciekawe ile w tym prawdy że byłaby szansa aby dołączył do Nas bo chyba ma ważny kontrakt.

Jakiś czas temu był wywiad z nim chyba na Polsacie Sport, gdzie mówił otwarcie że jak zobaczył gdzie podpisał kontrakt, w jakim mieście, które mówiąc delikatnie jest (mała wioską pod względem infrastruktury), to miał pretensje do menadżera że tu go zakontraktował, widać decyzja była podejmowana w chwili, jak pojawiał się oferta z Larissy, może faktycznie mu się tam nie podoba..

Uważam tez nie media całkiem niesłusznie zrobiły z niego „Jedynego”winnego słabej grze na ME, bo wszyscy nasi grali wtedy fatalnie nie tylko on jeden, byli po prostu źle przygotowani..

 

 

 

Czy warto stawiać na młodych?

 

 

 

tak powinno być w każdym klubie który chce coś osiagnąc w Europie. Ale nie u nas! powiedz szczerze co nam po młodym graczu skoro jesli sie tylko sprawdzi od razu jest sprzedawany, a kasa trafia do Cupiała.

Co nam np: po Dudce który na początku robił takie błędy że czasami aż żal było patrzeć,kartki, czy słynne upadki w ważnych meczach, ledwie jeden sezon był na prawde dobry bo sie u nas ograł i już sprzedany. I co nam po jego młodym wieku

Tak samo z Brożkiem ile sezonów trzeba było czekać az zacznie strzelać i grać na poziomie, ledwie jeden -dwa sezony bardzo dobre i już w lecie go pewnie nie będzie..
Co nam po Błaszczykowskim który pograł dwa lata był najlepszym piłkarzem na swojej pozycji i już go niema.

Wiek piłkarzy ma znaczenie w Bogatych klubach, gdzie kupuje sie piłkarzy po to by stworzyć zgrany team na lata, a nie tak jak u nas że ledwie któryś błyśnie i już sprzedawany, żeby jeszcze ta kasa była reinwestowana na kolejne transfery w celu podniesienia poziomu drużyny, ale wszyscy wiemy że tak nie jest.

Ja nie widzę przeszkód aby sciągac graczy po 30, też pograją dwa-trzy(jak Ci młodzi, zdolni) a jak pokazuje Cleber w Wiśle, czy Reiss w Lechu nawet dłużej. Wtedy mamy kompletnego gracza który jest doświadczony, i ograny, a przede wszystkim nie bedzie myslał o odejściu, bo kto go kupi w takim wieku..