Jodłowiec w Wisle.?

 

 

 

 

wiele osób mówi że nie ma marketingu w Klubie, i faktycznie patrząc od strony zarabiania pieniędzy na marketingu to go nie ma, i chyba jeszcze długo nie bedzie, ale patrzac od strony kontaktu z kibicami dziala i to od Bardzo dawna, dziś po raz kolejny sie ujawnił: http://sport.onet.pl/74331,1248675,1…wiadomosc.html

Zawsze kiedy Klubowi nie idzie, albo sprzeda sie kogoś ważnego „Cleber” wszędzie słychać echa niezadowolenia, krytyki w stronę Klubu i sytuacji – i wystarczy jedna wiadomość żeby uciszyć Kibiców którzy robią sobie nadzieje że do transferu dojdzie. Zawsze pojawia sie wtedy wiadomość o super transferze, kto to już miał u Nas nie być Klaivert, Nei, i spółka. A kto u Nas jest?
Przez jakieś artykuły wystarczy że Kibice zapominają już o dotychczasowych osiągnięciach transferowych i polityce a raczej jej braku.

Pod tym względem Wisła jest liderem, i wystarczy jedna notatka w jakimś pisemku żeby odwrócić uwagę od spraw ważnych. Już widze jak Polonia sprzeda Jodłowca za 1mil zł.. bo przecież z naszej strony więcej być nie może
Ale ważne że połowa ludzi już przestanie tęsknic za Cleberem , i ani Celbera ani Jodłowca nie będzie tylko w lato przyjdzie jakiś zawodnik za free z 3 ligi Indyjskiej, bo będzie spełniał Ich Kryteria (DARMOWY, i GRA prawie za DARMO)