Nowatorski pomysł projektanta. Asfald na stadionie

ASFALT wokoło murawy. Czy da się wy myśleć coś gorszego? Jeśli ktoś uważa że ten pomysł jest najbardziej durną decyzją inwestora jaką do tej pory przedstawiono, oraz jest Kibicem Wisły Kraków powinien czuć się w obowiązku do napisania maila wyrażającego protest wobec takich działań
WALCZMY O SWOJE. Przecież to jest stadion powinna być murawa, lub miejsce do rozgrzewki

Reklamy bukmacherskie zakazane

Zrozumcie że hazard łatwo uzależnia. Dużo młodych ludzi przegrywało ostatnią kasę, chcąc się odbić przegrywali jeszcze więcej, a czasem życie. Chcesz wspierać piłkę kosztem, zdrowia a nawet życia ludzi?
Nie tędy droga.
Piszesz odnośnie ustawy, a czy to jest normalnie że np. osiedlowy Sklep pani Zosi w której stał automat miesięcznie wykazywał 60.000zł obrotu. To pralnia brudnych pieniędzy, a dzięki automatom była ich legalizacja.

Odnośnie reklam to nie trzeba daleko szukać Lech potrafił znaleźć innego sponsora, u nas niema marketingu i dopóki firma sama sie nie zgłosi to nikogo nie będzie. Nie tak to powinno działać. Wisła Powinna być marką!

Poza tym lista która wypłynęła jest obrazem bałaganu jaki panuje w klubie. Nie wiadomo czy jest prawdziwa ale tego nikt nie jest w stanie zweryfikować.