Efekt braku transferów

 

 

 

Ci co nazywali kibiców którzy domagali się transferów w czerwcu, płaczkami teraz nie powinni się w ogóle wypowiadać na forum!!

Najłatwiej też teraz pojechać po trenerze i zawodnikach, ale fakt że mieli za sobą kilka treningów, i nie są zgrani, już się go nie dostrzega.
To zbieranina nie drużyna, pierwsze efekty gry będzie widać pod koniec rundy jesiennej i początku wiosennej, ale wtedy znowu skład zostanie przemeblowany. A w pucharach gramy już teraz i wygląda to tak jak wygląda.

 

 

 

Żurawki się nie sprawdzi….

 

 

 

Ja bym był daleki od takich porównań, bo każdy przypadek jest inny. Żurawski lini ataku nie zbawi ale masz w tym momencie jakiś inny wybór? Ściąga się tych których można ściągnąć. Nasz klub działa tak jak działa i każdy widzi jak. Żurawski na pewno nie będzie osłabieniem, może bramek nie będzie walił jak za dawnych lat ale trochę przetrzyma piłkę, może coś dogra.

Mnie martwi to że większe pieniądze jakimi Wisła będzie dysponować z tytułu nowego stadionu, że będą przejedzone przez zawodników którym oferuje się ogromne kontrakty. Powinno się tą kasę inwestować we wszystkie inne sprawy tylko nie w oferowanie takich kontraktów.